E papreçedentë;Ana e parë braktis studion pasi i jep një shuplakë Fatjonit-Përputhen, 20 Nëntor 2020

20 nov 2020
1 561 618 visualizzazioni

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITworlds Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Commenti
 • bjeri erdhi koha te rrihen djemt nga vajzat

  kanceri kasapvekanceri kasapveOra fa
 • Ana: Bora a mund ta lexoj romanin? Olsa nkufje: jo tani Ana se I kapem 1M sonte, ta trastmetojm t henen qe tkapim 1M tjeter

  bocoy noiubocoy noiu10 ore fa
 • Fation me duket se nuk je realist

  Servis CelularServis Celular10 ore fa
 • Fatjoni ka kohé qé ja ka pre biletén ksaj injorante Femér, kjo vazhdon llomotit

  Jan PeraJan PeraGiorno fa
 • 🎶🎵Jo nuk dua ta pranoojjj ta pranoooj Po po e pranoj: mua takimi sotem me pelqeu 🤷‍♀️🤭😅

  kolim jonekolim joneGiorno fa
  • përjashtuar nga emisioni jo me te durojnë romanet pa pikë lidhje nga celulari I saj javët ne vazhdim....

   bocoy noiubocoy noiu10 ore fa
 • Ariani osht shum gabim ktu. Me prek ne kok , hund , ball etj. Femrat jasht e kishin mar si shaka. Jo me ik si tha ariani

  Qazim BryliQazim BryliGiorno fa
 • 49:18 Nigga what, if the roles were reversed he'd be in jail, the double standard is so unintelligent.

  Poor BoiPoor BoiGiorno fa
 • Sa e shemtuar kjo Ana mor lal

  Poor BoiPoor BoiGiorno fa
  • Qfar durimi keni ooooo njerz kap gjuje direkt oo vlla

   kolim jonekolim joneGiorno fa
 • Bora duket sikur do me e pallu vet fatjonin

  Pellumb LamcePellumb LamceGiorno fa
 • Fatjon hallall plako bish pate te drejt qe the ske konkurenc kur shikon kta tarak e tjer aty duhet me ardh vet aty me pat pak gar 😀😀

  Pellumb LamcePellumb LamceGiorno fa
 • Hahahahah 🤣🤣

  Ramona ZulfijaRamona Zulfija2 giorni fa
 • I kaloi ishi

  Kledi DeliuKledi Deliu2 giorni fa
 • Shumë të drejtë ka Fatjoni . Ana po t'a kishte pëlqyer aq shumë Fatjonin nuk i merte çunat me radh dhe u vinte ngjitur . Por do shikonte m tepër Fatjonin dhe do respektonte disi ato që Fatjoni nuk pranon . Kur e pëlqeje aq shumë mundohesh tja fitoje zemrën m shum.

  Mariana RistaniMariana Ristani2 giorni fa
 • Nese fajoni vazhdon me ket ritem me melisen do behet me femij jo pas 3 viteve por pas 9 muajve😂😂😂

  soiung toiuesoiung toiue2 giorni fa
 • 0

  lali NINJAlali NINJA3 giorni fa
 • Ana 1 je yll

  Kejt HitajKejt Hitaj3 giorni fa
 • gjynah ana be🥺

  Melisa HamzaMelisa Hamza4 giorni fa
  • Kjo Ana Si Xhisiela Maloku

   soiung toiuesoiung toiue2 giorni fa
 • Ana e pare ose ana plake kokre kudres

  Art MozartArt Mozart4 giorni fa
 • Fatjoni e meritoi ja beri mire

  Fahrije ZeqirajFahrije Zeqiraj5 giorni fa
 • Po si ka mundesi që asnjeri ne atë studio nuk tha asgjë kur ajo ja fut ne shpullë dhe te gjithë e justifikojnë që është e lënduar...Po ta kishte bërë ne nje shtet tjetër do e kishin përjashtuar nga emisioni jo me te durojnë romanet pa pikë lidhje nga celulari I saj javët ne vazhdim....

  Suela LleshajSuela Lleshaj5 giorni fa
 • As 😂😂😂😂😂😂

  Arben ThanasiArben Thanasi5 giorni fa
 • Ky ishte takimi me super qe une kam pare bravoo le te cicirojn zogjte tjere 🇦🇱

  Bujar BallaBujar Balla5 giorni fa
 • Qfar durimi keni ooooo njerz kap gjuje direkt oo vlla

  Gazibaba texas bandaGazibaba texas banda5 giorni fa
 • I wish i can understand what they talk

  Wissal MokhtariWissal Mokhtari6 giorni fa
 • Ju kujtoj fjalet e ish te dashurit qe ja kish folur te njetat fjalet si fatjonit edhe kjo ishte arsyje pse kjo reagonte kshtu jom shumm e bindur .

  Bardha PllanaBardha Pllana6 giorni fa
 • Andi nga aktor eshte ber regjizor,meson te tjeret si te aktrojn hahahahahahha bravo andi m'pelqevi!

  seiom jvonyseiom jvony6 giorni fa
 • Emisjon Kurvash🤦👎

  Cimi ArifajCimi Arifaj7 giorni fa
 • Bravo

  Erjon BroshkaErjon Broshka7 giorni fa
 • Bravo shyqyr o Melise qe tregove si behet per vehte nje djal. Rrini ngrohni vezet ju tjerat

  doire aintudoire aintu7 giorni fa
  • dhe B - po sillej sic sillej Ana. Nese Ana kerkon tolerance ndaj sjelljeve te tilla ndoshta duhet te shikoje si ndjehet tjetri kur e vendosen ne ate pozicion. Gjths nga te gjithe me

   seiom jvonyseiom jvony6 giorni fa
 • O ana o zombi

  mushkonja __almushkonja __al7 giorni fa
 • Sa marketing te vdekur qe beniii, kot fare

  Weak GamerWeak Gamer8 giorni fa
 • Kjo Ana Si Xhisiela Maloku

  twentyten pilotstwentyten pilots8 giorni fa
  • @doire aintu mos fol me buke ne goje se ketej nga fundi ste marr vesh

   twentyten pilotstwentyten pilots7 giorni fa
  • Kjo Ana vdes per Fationin edhe sdi si tju ofrohet per ta prek e gjuan shpulle vetem.per ta prekur po mos mu bej kishe un se Fationi eshte yll djale larg na ty

   doire aintudoire aintu7 giorni fa
 • Asigjo spo marim vesh ashtu si flisni ju me zhurm flet njeri hyn tjetri🤮🤮🤮🤮🤮😂😂🙈🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  Anita KlaraAnita Klara8 giorni fa
 • Aj u knaq e ana ja bon vetit qefin

  Monica RMonica R8 giorni fa
 • Kopi ana...Kaj kaj...🤣🤣🤣

  Monica RMonica R8 giorni fa
 • U knaq fationi...a nun esht kjo shejë e nje mashkujt qe te adhuron?

  Monica RMonica R8 giorni fa
 • O fation pse anen eshikon aq shum ai mashkull qe shikon ne sy ai dashuron edhe melisa nuk.tupershtatet ty as pak ana esht njefemer shum. Ebukur ka nje karakter te fort osht sinpatike me ebukra der vajzav 🙏 ishall don zoti bashkohuni me anen 🙏🙏

  Lirijana liraLirijana lira8 giorni fa
  • Luani hengri pellemen e luaneshes- tha Beart Tigri duke qeshur.

   wnnalis cioovwnnalis cioov8 giorni fa
 • Fatjonit shum pe dojn po spe shprehin

  Ximi ShalaXimi Shala8 giorni fa
  • Oh, i want it! :)

   wnnalis cioovwnnalis cioov8 giorni fa
 • Ana ka te drejte, Melisa eshte una botta e via.

  Wilde wildeWilde wilde8 giorni fa
 • Fationi si sillet ashtu ne kamera me melisen po ky pa kamera gjdo dit ben gjithqka Ana sikur te isha ne mendjen tende nuk do ta kisha diskutuar ket tem dhe .

  diedon_rmddiedon_rmd8 giorni fa
 • Melisa është e rrahur me vaj e uthull. Dhe los me pamjen exsaj. Po një gjë tha me mënd Ana Që fatjoni e shikon si mjet sejsi Nelisën jo se ka gjë aerioze me të.

  Diana OsmenajDiana Osmenaj8 giorni fa
 • Na ka shemtu vleren e shkodres perzoten ...phyt melis je femer jo loder per meshkuj bravoo

  Arion DyliArion Dyli8 giorni fa
 • Aktrojn e knaqen😂😂😂

  Lian BrunaLian Bruna9 giorni fa
 • Fatjoni :melises cfare ke.fatjoni, prape ra ne dashuri e shkreta:Melissa,ooo dashuria e syve qe te pellcasin😂😂😂

  era Cukaera Cuka9 giorni fa
  • Melissa ooo trafte pika👆

   era Cukaera Cuka9 giorni fa
 • Sme pelqen fare *Melisa* me duket rasti i veriores qe zbret ne Tirane dhe behet 100 here me e dalur se Tiransit. Shume e pakaperdishme me duket sjellja saj me thene te drejten. Sidomos nese marrim parasysh qe vec ne televizor e kishte para paraprakisht. 🤮. As Ana sme pelqeu. Mu duk idiotsi ajo qe tha qe femres i shkon te perkedhelet. Perkundrazi ne nje mardhenie asaj nuk i shkon fare te beje gjera te tilla se mashkulli shqiptar dihet qe ka 'seder' e 'burreri' te tepruar. Mendoj qe Ana e ka tepruar me perkedhelite e saj. Melisa po krijon opinionin me te keq te mundur te publiku, ndersa Fatjoni gabon rende por deri diku justifikohet se me te vertete A- ai eshte larguar nga Ana dhe B - po sillej sic sillej Ana. Nese Ana kerkon tolerance ndaj sjelljeve te tilla ndoshta duhet te shikoje si ndjehet tjetri kur e vendosen ne ate pozicion. Gjths nga te gjithe me pak me pelqen Melisa, dhe jo pse eshte me e reja po zero permbajtje dmth. Me duket femer e lehte. Dmth nese e pelqen dike morri fund cdo gje pak rendesi kan te tjerat ajo e dorezon veten per cdo gje. Nejse ketyre suksese ne jete se sme duken sjellje normale ato qe bejne aty.

  Clash KingsClash Kings9 giorni fa
 • Shumica e juve qe kommentoni ktu sen nuk dini per dinamiken mes Anes dhe Fatjonit. A e dini ju qe me vertet ka Fatjoni hala interes per Anen, por mundohet te ben jeloze Anen me sjelljet dhe fjalet te tij? Ana eshte nji super vajzë dhe ky cuni e din kete, keshtu qe per ta mbulon interesin i tij, ky vepron ne kete menyre katastrofale. Ai bertit “jo nuk e dua Anen” “nuk kemi asgjë me njerin tjetrin” por une e shoh ne syte e tij qe ka hala nje interes per Anen. Dhe kur Ana flet ai i jep asaj vemendje ma shume se sa i jep vemendje Melisses. Dhe nese nje djal nuk te do, ai nuk shkon tek ti per te kerkuar edhe nje shuplak nga teje. Mire a pate Arjani “po luajn nje loje erotike”. Sic qysh ka than edhe Fatjoni ma heret - sikur maca me minen - qashtu e kan kta dy lidhjen med njerin tjetrin.

  Dani HxDani Hx9 giorni fa
  • Dhe dua te them qe Ana nuk duhet ta lejoje kete loje e Fatjonit. Ma mire eshte per të qe te kete fokus ne nje djal tjeter aty se sa ne nje djal qe vepron keshtu siq ka bere Fatjoni deri tani.

   Dani HxDani Hx9 giorni fa
 • Kjo Ana vdes per Fationin edhe sdi si tju ofrohet per ta prek e gjuan shpulle vetem.per ta prekur po mos mu bej kishe un se Fationi eshte yll djale larg na ty

  Muhamet BeguMuhamet Begu9 giorni fa
 • Kush nga ju gjat takimit Melisa-Fation, me shum ka par fytyren dhe reagimin e Anes sesa vet takimin?

  wnnalis cioovwnnalis cioov9 giorni fa
 • Mevlanit i duhen llafet k** m***

  Blerim ShehiBlerim Shehi9 giorni fa
 • Po ca thot ai ke minuti 35:15 qenke qir mir mashallah se se kuptova😂😂

  Hip Hop ShqipHip Hop Shqip9 giorni fa
 • Ana si Nora Istrefi

  Yllka BajramiYllka Bajrami9 giorni fa
  • Si Xhisiela Maloku

   twentyten pilotstwentyten pilots8 giorni fa
  • e lexon kete mesazh besoj se e ????????????✌✌✌✌✌👉👈👉👈👉👈👍👍👍👎👎👎👏👋

   wnnalis cioovwnnalis cioov9 giorni fa
 • Nivel me te ulet te femres qe tenton te marre vemendjen dhe perputhjen me nje mashkull permes provokimeve si Melisa nuk kam pare ndonjehere! Turp per te.

  Albina RushitiAlbina Rushiti10 giorni fa
 • Luani hengri pellemen e luaneshes- tha Beart Tigri duke qeshur.

  SpeedManga TvSpeedManga Tv10 giorni fa
 • Bora mos qaj ti pse iku ana.mos fajso fatjonin se jan ne perputhjen ktu jo perplasjen.me dhun sun mer fatjoni mos ja inponini

  Sami BojaxhiuSami Bojaxhiu10 giorni fa
 • Perlat e Andit sot: 1.Ne takim te pare pyetet a ke vlla a ke moter 2.Kur i thot Eminit ik cohu se ta futa me karrige😂 3.Ja futi me dack 😂😂

  bilisha colibilisha coli10 giorni fa
  • Nje shuplak ishte pak per ate mashkull fallco ai eshte njeri i neveritshem duket qe ne fytyr 🤮

   bilisha colibilisha coli9 giorni fa
 • Me pelqen shumm❤️❤️💋

  Era EraEra Era10 giorni fa
  • Bora:anna ka dal nga ambjentet e topchanell🤔 Andi: PO Emini 🤔😲🥺😍🥰🥰

   bilisha colibilisha coli9 giorni fa
 • Me t qeshur me t ngjeshur

  Shofim productionShofim production10 giorni fa
 • O ky andi o lot fr

  Shofim productionShofim production10 giorni fa
  • Melisa shiko mos te BEJNE budallaqe për hir te dashuris qe ke per Fatjonin duhet te ndryshosh dhe t'a duash shum se t'a kam zyly ato gocat vazhdo me Fatjonin 🌷🌟

   bilisha colibilisha coli10 giorni fa
 • Fatjoni I hedh chokollate ne pantollona Melises. Melisa:Do mi paguash kto Fatjoni : suspanc😂

  Jesmina KataJesmina Kata10 giorni fa
 • I kan qr tu u kap pr uj nuk e di dmth pr ca e kan hap si emisjon un gera par esht q e shof dh mdha pershtypje shum tkeqe un nuk e shof mo

  Brian ClashBrian Clash10 giorni fa
 • Melisa eshte e vetmja qe prish emisionin ketu

  Mevluda KuliqiMevluda Kuliqi10 giorni fa
 • Un per vete as ni het nuk e kisha pranu ni mashkull qe nuk ka qene i dashuruar. Me qen se as ni fjal nuk nuk i besoj arjonit. Ska mundesi qe ni njeri ska qeni dashuruar. Nese nuk dashuron nuk e din as ndjenjen e xhelozis. Kjo eshte mendimi im. Arjoni shum antipatik.. edhe plus qe luan keso loja budallafta me vajzat. Se kisha lejuar kuuuur

  Swiss Decor PacolliSwiss Decor Pacolli10 giorni fa
 • 37:18 hahhaah Fatjoni😂😂

  Izet VisoqiIzet Visoqi10 giorni fa
  • me mir te gjith. Sa per at pun Ana asht 1 femer shum e fort qe don me tan zemer edhe qe po e lendove ajo vazhdon me pas te njetat ndjenja per dike.

   mijuo rouimijuo roui10 giorni fa
 • Kush e vuri re ne fund reagimin e Bores kur e pyeti Melisen per zgjedhjen e rradhes dhe tha Fatjonin, sikur doli nga skenari 😜

  soniyu ziuysoniyu ziuy11 giorni fa
  • Fatjoni sepse pamvarsisht te "tmetave qe ka Ana" ai sikur te ishte shum i interesum te Ana nuk i kishte ba pershtypje ajo pjes sepse ai e din qe Ana ka simpati tmadhe per te

   mijuo rouimijuo roui10 giorni fa
 • 50:50

  Shkurte ZholiShkurte Zholi11 giorni fa
 • Like comment per ti cjerrur masken Emisionit edhe Bores: instagram.com/p/CHyPOHmlK5C/?igshid=9xs7r0fzdap2&fbclid=IwAR16HBQ3xvzYMaFkmWP1Or-JeBmaU0wns-NxcjCBNvMdMHNen1wj0Zp9TYc

  Hulk UnforgivableHulk Unforgivable11 giorni fa
  • Te largohet Ana fare nga Perputhen se nje femer shume mashtruse ça i duket vetja saj nje femer fallco e mendjemadhe

   soniyu ziuysoniyu ziuy11 giorni fa
 • Vk per mendimin tim jeten e ka ne dore cdo njeri,jeten ben si te doje njeriu, ose kafsha ne jemi njerrez si puna e kazmes dhe lopates ne qoftese e kuptoni besoj se cdo njeri qe e lexon kete mesazh besoj se e ????????????✌✌✌✌✌👉👈👉👈👉👈👍👍👍👎👎👎👏👋

  kozi kozetakozi kozeta11 giorni fa
 • Po Melisa Fatjoni ka derdh lot per nje femer,sidomos si pune jote ka derdh lot kkk...ju ka mbush k... Me lot plot Melise

  Michaili NdresaMichaili Ndresa11 giorni fa
 • Fatjoni esht Boss hahahha 👏

  Z. Z.Z. Z.11 giorni fa
 • Bora:anna ka dal nga ambjentet e topchanell🤔 Andi: PO Emini 🤔😲🥺😍🥰🥰

  Soinas DoyiSoinas Doyi11 giorni fa
 • Nje shuplak ishte pak per ate mashkull fallco ai eshte njeri i neveritshem duket qe ne fytyr 🤮

  Brisilda BrisildaBrisilda Brisilda11 giorni fa
 • Iku dhia nga emisioni perqihen.

  robert bardhirobert bardhi11 giorni fa
 • Melisa shiko mos te BEJNE budallaqe për hir te dashuris qe ke per Fatjonin duhet te ndryshosh dhe t'a duash shum se t'a kam zyly ato gocat vazhdo me Fatjonin 🌷🌟

  chding zuurechding zuure11 giorni fa
  • 👩‍🦳🙋‍♂️👩‍🦱🤷‍♂️💁‍♂️🤷‍♀️🙇‍♀️🧏‍♂️🙇‍♀️🙅‍♀️👩‍🌾👨‍💻👨‍💼👨‍💻👩‍🎨👩‍🌾👮‍♀️👨‍✈️👩‍🎤👩‍🔬👨‍🚒👨‍💼👮‍♀️👩‍🎤👮‍♀️

   Soinas DoyiSoinas Doyi11 giorni fa
 • Fatjoni dhe Melisa kan nji shkuarje qe nuk i vin njeriut ne jet vetem me te qeshur bravo

  Cristos KarazoCristos Karazo11 giorni fa
 • 53:47 Andi hallin tek Emini 😂😂😂 Andi: A iki dhe Emini apo

  Mimi BeMimi Be11 giorni fa
 • Kaka qfar shuplake.😂😂😂 Sa shum i ka dhimt fatjoni meti tu kesh😂😂

  D KD K11 giorni fa
  • @chding zuure Dhe kjo ishte nje shaka mbulle gojen mos i fut hundet gjithkund..

   D KD K11 giorni fa
  • @chding zuure Nuk e pata me ty gomare je vete ski nevoj mem kurigju mu gabimet okey. Bye

   D KD K11 giorni fa
  • ajo do burr e zor ananje gomare

   chding zuurechding zuure11 giorni fa
 • ANES IKANE DALE TANGT EKA GOJETFLS

  saimir topllarisaimir topllari11 giorni fa
 • Melissa ik Ana duhet te vjere kete dua.❤Ana

  Chichu RosieChichu Rosie11 giorni fa
 • Ateher per punen e fatjonit ai perfitoj prej rastit qe melisa e pelqen me ba xheloze Anen edhe ne kyt qellim me e lan me kuptu qe "Ana e paska pas gabim" por gabimi asht te Fatjoni sepse pamvarsisht te "tmetave qe ka Ana" ai sikur te ishte shum i interesum te Ana nuk i kishte ba pershtypje ajo pjes sepse ai e din qe Ana ka simpati tmadhe per te ma shum se per krejt djemt qe ka dal ne takime. Fatjoni asht vetem tu ba drama por kerkush nuk asht i verber me kuptu por per kete pun ne po ndjekim perputhen edhe ti njofim me mir te gjith. Sa per at pun Ana asht 1 femer shum e fort qe don me tan zemer edhe qe po e lendove ajo vazhdon me pas te njetat ndjenja per dike.

  mariza rrushinimariza rrushini12 giorni fa
 • Nn

  ledi bekteshiledi bekteshi12 giorni fa
 • Jan jeloz 🤣🤣🤣 let te plasin bum tja bejn 😅

  Bona AmiBona Ami12 giorni fa
 • Te largohet Ana fare nga Perputhen se nje femer shume mashtruse ça i duket vetja saj nje femer fallco e mendjemadhe

  Dafina PuciDafina Puci12 giorni fa
 • Deri diten e bene flasim 😂Si qeshi ai fatjoni me plak😂

  Vjona VjonaVjona Vjona12 giorni fa
 • Un cudidem keni van si komentus ket legen ku mer vesh ky si kortexhohet femra esh gay

  Rigel HoxhajRigel Hoxhaj12 giorni fa
 • DRAMA this is what I want

  Ornela CajkaOrnela Cajka12 giorni fa
 • Fatjoni: hape cik telefonin tani. Ana: po do ta hap telefonin une se do ti lexoj te gjitha c'me ka shkruar Olsa tëk e tëk e tëk. Arjani: O çu kenaqem 🤣🤣🤣🤣

  mijuo rouimijuo roui12 giorni fa
 • Bora ankohet gjat GJIIITH kohes qe nuk kemi koh dhe nese koha qe i jep top-i produksionit mund te jet 1 ore gati 25 min shkojn vetm me rreklama dhe bora ankohet qe nuk ka koh

  Sokoli ErgiSokoli Ergi12 giorni fa
 • 💤💤💤💤💤💤💤💤💤💣💣💣💣💣💬💬💬🗨🗨💬💭💨✌☝️🤏🖖✌👍🤞☝️👋🗯✌🤟👋☝️🤏🖖👆🖖👆☝️👋👏✌👍✌👎🙅‍♀️🙎‍♂️👩‍🦱🙋‍♀️🙎‍♂️🤷‍♂️💁‍♂️🤷‍♀️🙆‍♀️🧏‍♀️💁‍♂️👴👩‍🦳🤦‍♀️🙎‍♂️🙎‍♂️🤦‍♀️💁‍♂️🤷‍♂️🤷‍♀️💁‍♂️🙇‍♀️👴🙎‍♂️🙅‍♂️👩‍🦳🙋‍♂️👩‍🦱🤷‍♂️💁‍♂️🤷‍♀️🙇‍♀️🧏‍♂️🙇‍♀️🙅‍♀️👩‍🌾👨‍💻👨‍💼👨‍💻👩‍🎨👩‍🌾👮‍♀️👨‍✈️👩‍🎤👩‍🔬👨‍🚒👨‍💼👮‍♀️👩‍🎤👮‍♀️

  Antoni GuraAntoni Gura12 giorni fa
  • Po serdhi ana ska me klikime ne youtube oke

   mijuo rouimijuo roui12 giorni fa
 • Melisa je shum e mir te lutem ma Ban ni pershendetje

  Mobishop BisaMobishop Bisa12 giorni fa
 • He moj ana qka u ba ta mori fatjonin amo nime po pershtaten me flok kuqen😊❤

  chilliwttff04chilliwttff0412 giorni fa
 • Bravo fatjon ti ke dashuri te vertet bravo fatjon mos degjo ca thon po e ka jasht te preferuarin po ana do dy burra ik se e ka jasht po te pret cuni po te fatjon mos e cam koken se ajo do burr e zor ananje gomare

  Nazmije SulceNazmije Sulce12 giorni fa
 • Kur i nderhynin tejes ti arjan e ti arjan nuk e keni pas problem tashi doni te prishni nje cift qe ne na kenaqi e vaxhdoni fatjon me milisen

  Nazmije SulceNazmije Sulce12 giorni fa
 • Ti qeke budall o nevlon ata jan te dashuru ar jan te dashuruar me shikim te par bravo dy te rinje shum te mir tashi i dhat nje lezet perputhes se na hapen barkun me ate lepirje qe u ke ber gjit cunav

  Nazmije SulceNazmije Sulce12 giorni fa
 • Bravo milisa e deklarove qe do nje djal dhe do i qendrosh ati jo te lepihesh me te ter dhe ne funt te shkos te fatjoni bravo milisa dhe fatjoni kur te vi se jam jasht shtetit do u kerkoj dhe te pim nje kafe bashk respekt

  Nazmije SulceNazmije Sulce12 giorni fa
 • Jam shume kurioze te di , cili do te ishte komenti i njerezve neqoftese Fatjoni do te bente te njejtin veprim qe beri Ana para se te dilte nga studio.

  Angi DenajAngi Denaj12 giorni fa
 • Ana

  herolind xhaferiherolind xhaferi12 giorni fa
 • Fatjonin e paska kap gripi kujdes korona do i infektosh te gjithe 😉😉

  Diana BonnefoyDiana Bonnefoy12 giorni fa
 • opo kir u be dhe ky kamarjeri i peshkut ne fjer te bei pordh

  Daniel MalisDaniel Malis12 giorni fa
 • Ua u merzit shushka e iku .. 🤪🤪🤣🤣

  Marinela TarajMarinela Taraj12 giorni fa
 • PLASIII ANAAA PLASIII SHPERTHEUUU .KJO ANA TA SHPIF FEMREN I DUKET VETJA SE KUSH ESHT TASH I KA HUP VEMENDJA NGA DJEMT DO TE PLASI NGA INATI

  UÇK-JA E DUKAGJIN-ITUÇK-JA E DUKAGJIN-IT12 giorni fa
ITworlds